Vandaag zijn wij helaas gesloten..

Openingtijden

  • Maandag 12.00 tot 17.30
  • Dinsdag 9.30 tot 17.30
  • Woensdag 9.30 tot 17.30
  • Donderdag 9.30 tot 17.30
  • Vrijdag 9.30 tot 21.00
  • Zaterdag 9.30 tot 17.00
  • Zondag gesloten
×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Niet te breken

Sander Aarts
€ 20,00 Inclusief BTW

Op werkdagen voor 23:00u besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces

Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six

De best getrainde militair van Nederland ...

Verkrijgbaar in

Paperback / softback
  • Gratis ophalen in onze winkel
  • Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd
  • Verzendkosten: € 1,95; GRATIS vanaf 20 euro

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer